(2001)

Jessica Stein'ı Öpmek

Yönetmen: Charles Herman-Wurmfeld
Senaryo:
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon Tarihi: 13 Mart 2002
Süre: 97 dakika
Bütçe: $1.000.000
Hasılat: $10.013.424
Ödül: 8 wins & 3 nominations
İstatistik: 1.175 2 10 0

Kissing Jessica Stein Konusu

Jessica Stein (Jennifer Westfeldt) New York'ta yaşayan yahudi bir aileye mensup, güzel, çekici, zeki ve başarılı bir gazetecidir. Nevrotik derecede duygusal ve hassas bir kadındır. Erkek kardeşi nişanlanmıştır ve Jessica bir kez daha çevresindeki herkesin bir çift olduğunu görür. Kimileri nişanlı, kimileri evlidir. Bekar yaşamaktan iyice bezmiş ve uzun süre bekâr hayatı sürdürmek onun için artık dayanılmaz bir hal almaya başlamış, genç kadını çıldırmanın eşiğine getirmiştir. Bir dizi şanssız arayıştan, talihsiz randevulardan ve "bay doğru"yu bulmak için verilen sevimsiz çabaların hiçbirinden memnun kalmaz, derken ilginç bir ilan kahramanımızın dikkatini çeker ve bu gazete ilanına yanıt gönderir. Jessica sonunda, yıllardır aradığı ruh eşini bulmak üzeredir ama karşısına çıkan bu son derece uyumlu ve sevgi dolu aday, kendisinin ve toplumsal beklentilerin oldukça dışındadır, çünkü Helen biseksüeldir!

Woody Allen sevenlerin bayılacağı bu tatlı komedi bizleri hem New York'a götürüyor, hem de birbirinden komik tiplerle ve durumlarla yüzleştiriyor. Zekice kurgulanmış, duygu dolu bir serüven

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde
E-Posta Bilgilendirme
E-posta adresinizi girerek son yüklenen filmleri güncel olarak takip edebilirsiniz. (Aktivasyon Onayı Gereklidir.) Veya Telegramdan bildirim almak için buraya tıkla.

Jessica Stein'ı Öpmek - Kissing Jessica Stein izle (2001)