(2021)

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Escape Room Yılı Imdb Puanı Site Puanı
1
Ölümcül Labirent
2019 6,4 7,6
2
Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası
2021 6,1 6,3
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
4

Evet ilk filmin tadını vermedi ama yine de güzel filmdi. Seri Labirent serisine doğru eviriliyor. Oyunlar yine gerilim yüklüydü. Beni öyle bir ortalama kapatsalar kilitlenir kalırım herhalde. Bilmeceleri çözerlerken sürekli ipuçlarını kaçırıp geri alarak tekrar izledim. Araya bir kaç film soktuktan sonra iki filmlik seriyi bitirdik. Üçüncü filmde sinyalini verdiler. Bakalım yapacaklar mı? Bence burada bırakmalar. Saçma olur çünkü böyle bitmesi, seriyi bir sona bağlarlar umarım.

avatar
2

ilk film kadar güzeldi ben beğendim

avatar
1

Çok güzel sondu. İlkinden daha çok beğendiğim sayılı filmden.

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
0

ilki iyiydi bunda sı*ıp sıvamışlar :D

avatar
3

1.Film ile yapılan bağlantı çok sıradan olduğu gibi inandırıcılığı da çok az olmuş. Bilmeceler komik , çözümler insan beynine aykırı. Geçiş odaları bilim kurgu filmlerini aratmayacak gibi . Yani saçmalamakta zirve yapmışlar . Niye seyrettim
sonuna kadar ???
Bu kadar saçmalık bir arada güzel durmuş sıkmadı :) Başroldeki kız herhalde insan değil , yapay zeka falan olmalı . Ne sorsan biliyor )

avatar
-1

keşke 2.cıksaydı dediğim filmdi şimdi keşke çıkmasaydı diyorum cok basit film olmuş

avatar
5

İlk filmin üzerinden çok geçmemiş dahi olsada ben pek hatırlayamadığım için bana yine keyif verdi izlemesi, çünkü konu ve gidişat açısından hızlı da ilerlese izleyicileri bağlayan bir yönü var ki ben de bu yöne tutulmuşum zaten :) Gerilimi yoğun ve keyifli, fakat imkansıza yakın bulmacaları bir anda buluyor olmaları zekamdan şüphe ettirdi çoğu sahnede :/ Sonunda devamının geleceğini bilmek keyiflendirdi, üçüncü filmi daha iyi bekliyorum, inşallah arınma gecesi gibi olmaz. İyi seyirler.

avatar
3

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
3

Bence klasik devam filmi çöküşünü yaşamış. Ha izlenmez mi izlenir. Ama kesinlikle ilk filmin tadını aramamanızı öneririm. Olayların çözümü çok daha basite indirgenmiş. Senaryo ve olayı bağlama açısından hatta üçüncü filmin geleceğini anlamamız açısında artı puan. fakat sanki süre sınırı varmış gibi olayları bi sıkıştırma ve geçiştirme sezdim. Bu yüzden benden 4 puan eksi aldı. 6/10. İyi seyirler.

avatar
2

güzel bir devam filmi daha eğlenceli ve heyecanlıydı ama süreyi kısa tutmaları acele eder gibi olmuş yetiştirmek için çekmişler sanki biraz daha karakterlere değinilse daha iyiymiş izlemeden geçmeyin.

avatar
7

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
3

Beni heyecanlandıran tek oyun ilk oyundu. Geriye kalanların gerilimini daha düşük buldum

avatar
3

Sabırsızlıkla beklediğim filmlerdendi.Beklentim boşa çıkmadı.Senaryo ilk film kadar mükemmel.Olaya çabuk girmesi sebebiyle de ayrı bir heyecan patlaması ile izledim.Dakikalar geçtikçe daha da şiddetlenerek atan kalbim için yapacak tek şeyim filmi duraklatıp iki dakika nefes almak oldu.Filmin sonlarına doğru acaba devamı gelir mi diye düşünüp sonunu aşırı derece merak ettim ve yerimde duramaz oldum.Son kısımlarda ciddi bir duygu karmaşasında buldum kendimi.Bir yandan üzüntü bir yandan sevinç.Sevinmenin etkisi ile de devamı gelir diye düşünmeden edemedim.Umarım bu seviyeyi bozmadan bir film daha yapıp bırakırlar.Güzel bir sonu hak ediyor.Çok abartıyorsam da idare edin,filmi daha yeni izledim etkisinden çıkamadım :)

avatar
8

Bu yıl bana sürpriz olan bir film daha... Demem o ki bu yıl 'Korku Seansı' 'Sessiz Bir Yer' 'Nefesini Tut' ve bu filmin devam bölümleriyle birlikte benim için bereketli bir yıl oldu.
Eh malum, bir filmin devam bölümleri geldikçe kalite biraz düşüyor ama bence yine ilk filmde olduğu gibi döktürmüşler ve ilk filmin izinden çok şey kaybetmeden üstelik bazı yenilikler ekleyerek emin adımlarla gelmişler, çok da iyi olmuş. Ayrıca finaldeki sürprizden sonra bu serüvenin devam edeceği müjdesini alır gibi oldum. Ne diyelim, kalite düşmeden aynen bu şekilde devam edecekse bi iki yıl daha diğer filmi beklemeye razıyız...

avatar
1

Bende ilk film kadar iyi bulmadım ama güzel izlenebilir. Ayrıca 3. filmin geleceğinin sinyallerini vermiş olmasıda güzel.

avatar
6

Bana kalırsa yine heyecan dolu ancak ilk filmin bir iki tık gerisinde kalan bir devam filmi olmuş. İlkinde süre daha çok oyuna ayrılırken burada açıklamalar, uzun diyaloglar -bence- filmin temposunu azıcık düşürmüş. Gerçi oyun sahnelerini yine heyecan dolu bir şekilde izledim, o bakımdan hakkını yiyemem. Sadece bir iki noktadaki zorlamalara hiç gerek olmadığı, filmin kalitesinin düşmesine neden olduğu görüşündeyim. Her n'olursa olsun genel olarak düşündüğümde bence yine izlenir, heyecan veriyor çünkü.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde

Escape Room: Tournament of Champions 1080p Altyazılı izle

Escape Room 2 izle