(1980)

Beklenmeyen Baskın

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

İyi düşünülmüş bir fikir. Güzel bir konu. Hoşuma gitti. Tabii çok büyük bir beklentiye girilmemesini öneririm ama güzeldi yani genel olarak.

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
3

Philadelphia Deneyi hep ilgimi çeken bir konu olmuştur. Böyle doğaüstü ve inanılması güç bir deney gerçekten yapıldı mı, yapılsa bile sonuçları çarpıtılmadan doğru bir şekilde anlatıldı mı, üzerinden yarım asır geçmesine rağmen sırrını koruyor. Bununla ilgili gerçek kanıtlara dayanan bir film yapıldığını ve sonra ne hikmetse yasaklandığı duymuştum. Bu filmde de biraz olsun bu deney konusuna değinmişler. Çekildiği yıla göre emek verilmiş pahalı bir film olsa gerek.

avatar
1

@ayyuka, adına deney dedikleri mevzu bahis hikaye bence düşmanların zihninde bir acaba yaratmak amaçlı kurgulanıp servis edilmiş bir yalandan ibaret. Yıldız savaşları projeleri gibi, boş atıp dolu tutmaca. Bu taktiği pek seviyo amerikanyalılar.

avatar
4

@siralama, İşin içinde Tesla ve Einstein adını duyunca "Acaba mı?" demiştim. Tabii bunun bir iddia olması yüksek ihtimal. Birçok belgesel izledim ama kesinlik kazanan hiçbir bilgi yok. Güvendiğim ve değer verdiğim Youtube kanalı var, bu konuya biraz olsun aydınlık kazandırmış. Tavsiye ederim...
https://www.youtube.com/watch?v=Cj0wcbMTjuQ

avatar
2

@ayyuka, Linke tıklarken kanalın ya Engin Deniz Videoları ya da Kaan Ünsal Alphan olacağını tahmin etmiştim, şu işe bak:). Bu tarz konulardan söz açıldı mı aklıma hemen bu iki kanal geliyor.

avatar
2

@constantine_wick, Engin Deniz'i de takip ediyorum ama Kaan Ünsal'ın videolarının derinliği, olayları enikonu masaya yatırması, kanıtlar göstermesi ve hatta bir konunun belgesel tadında 3-5 devam bölümlerinin olmasını çok daha farklı seviyorum.:)

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde

The Final Countdown 1080p Altyazılı izle