(1997)

Cennetin Çocukları

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Tam bir başyapıt.Bir film ancak bu kadar samimi,bu kadar sevimli,bu kadar sıcak olabilirdi.Önyargı ile yaklaşmaya mahal bırakmadan açıp izlenebilecek en güzel yapımlardan biri.

avatar
1

Ah şu yoksulluk... Bir çocuğun en büyük hayalidir, istediği ayakkabıya sahip olmak. İnsanın gönül teline dokunan acıklı bir öykü. İran sinemasının yabacısıyım ve filmi açmadan önce bu kadar duygulanacağımı ümit etmemiştim doğrusu. Başarılıydı.
Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim, bir ülkenin filmini överken diğer yandan başka bir ülkenin filmini yermek niye? Aşağıdaki arkadaşlar Hollywood filmiyle kıyaslamış, ne alaka? Adamlar çalışmış çabalamış dünyaya yüzlerce sinema kazandırmış. Bir zahmet sözüm ona o diğer ülkeler de çalışsın da sinema sektörüne yatırım yapsınlar, engel olan mı var? Biz de alkışlayalım...

avatar
-1

holywood filmlerini ezip geçecek bir film,kötü şansı iran yapımı olması kesinlikle tavsiye edilir ,duygusallaık kasanlara ilaç

avatar
1

Tavsiye ederim

avatar
1

Cok guzel bir film, tavsiye edilir amerikan filminden bunalanlara

avatar
0

Harika bir film. Rıza Naci de rolünü muhteşem oynamış. Hollywood hikayelerinden bıkanlara gerçek bir sinema şöleni diyebilirim. İyi seyirler..

avatar
1

kaçırmamanız gereken bir film.ben çok beğendim çok duygusal ve hayattan dersler veren bir film.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde

Cennetin Çocukları 1080p Türkçe Dublaj izle