(2008)

Kan Gölü

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

neden böyle yapmadı şuraya gitseydi sorularını geçerseniz orta derece bir film şans verilebilir.

avatar
-1

Film bittikten sonra keşke izlemeseydik dedirtti. Sinir katsayınızı tavan yaptıracak bir film. İzlerken o kadar sinir olduk ki anlatamam. Acaba sonunda toparlar mı dedim o da olmadı. Tamam asıl olay gerilim ve bir takım çocuk eğitimi hakkında yanlış olan şeyleri göstermek için mesaj vermek. Sonunun böyle bitmesini istemezdim. Açıkçası kana kan isterdim. Maalesef izlemenizi tavsiye etmiyorum. Boşuna sinir olmayın.

avatar
2

orta seviye vasat bir film. gerilim yada korku yok. sadece fiziksel şiddet var.oda az zaten. he birde salak kızın yardıma gitmek yerine ormanda saklanması var. film beklentimin altında kalmış. pf

puanım
10/6

avatar
2

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

İngilizlerden daha bi nefret ettiren film.

avatar
3

Sevgilinle küçük bir kaçamak ayarla sonra başına bunlar gelsin... Bazı sahnelerde abartı ve mantık oranı birazcık aşılmış ama yine de izlerken gayet keyif aldım. O tempo hiç düşmedi. İzleyeni adapte etmeyi başarmışlar. Final ayrıca şok etkisi yarattı. Babadan oğula geçen şiddet anlamında verdikleri mesaj da yerinde olmuş.
Dipnot: Tatil için bilmediğiniz küçük kasabaları tercih etmeyiniz...

avatar
1

Bu film siteye yüklenmeden önce izlemiş ve çok beğenmiştim. Sinir katsayınızı yükseltecek gerilimi yüksek , aksiyon dolu bir film. İzlemenizi tavsiye ederim. Filmin yönetmeni gerilim film ustası ve Descent 2 nin de yönetmeni..

avatar
1

@HKN34, descent 2 yönetmeni Jon Harris ilk ve tek filmi baska film cekmemis neye göre gerilim film ustasi oluyor acaba . bi yanlislik var bu iste sanki .

avatar
1

@erdem-ch, siteden değil vikipedi 'den bak

avatar
2

@Leftbehind, tsk ederim ..

avatar
2

@erdem-ch, @Leftbehind, Merak edip yönettiği filmlere ben de bakayım dedim de. Yönetmenliğini yaptığı tek bir film var hakikaten. Editörlüğünü yaptığı filmler çok.

avatar
2

@Kamil,Leftbehind hanimin dedigi gibi vikipediden bakdim bir cok kisi cikdi hangisinden bahsediyor diye epey aradim alakasiz kisiler cikdi .sadece tek filmi var oda bu . hakan bey belki editörlük yaptigi filmlerden bahsediyor olabilir elestiri olarak algilamaz umarim herkese her fikre saygimiz var ,

avatar
2

@erdem-ch, @Kamil,@Leftbehind, James Watkins hem yönetmen hem de senaryo yazarı ve editördür. Daha önceki çalışmalarına baktığınızda özellikle psikolojik gerilim tarzında iyi olduğunu görebilirsiniz. Yazmış olduğu veya yönettiği filmler sadece sinema değil TV dizilerini de kapsamaktadır. Gerilim filmi ustası dememde ki kasıt , bu tarz da her alanda yani hem yönetmek hem yazmak ve editörlüğünü üstlenip başarılı olmuş manasında söyledim . Ancak sizlerin de dediği gibi belki usta olmak için bu sayıları çok daha fazla arttırması gerekiyor. Yine de Descent 2 gibi bir filmin senaryosunu yazmak , yönetmenine bu konuda ciddi destekler vermek , Woman in Black gibi
zamanının ses getiren filmini çekmek , Yakın zamanda Black Mirror gibi bir efsane dizinin bir parçası olmak , My Little Eye gibi yine gerilimi bol olan bir film yazmak ve Eden Lake gibi sinir uçlarınızı zıplatacak bir filmi hem yazarak hem de yöneterek imza atmak zor iş..
İdris Alba nın oynadığı Bastille day gibi yine çok başarılı bir filmi de hem yazmış hem yönetmiştir. Bence muhakkak takip edilmesi gereken bir kişilik. Ancak dediğiniz gibi tüm bunlar onu gerilim ustası yapar mı bilemedim :)

avatar
1

@HKN34, sizin kadar tanimadigimiz icin siz öyle diyorsan öyledir :) editörde bi nevi yönetmen gibidir . tsk ederiz bilgilendirme icin .

avatar
1

@erdem-ch, Yakinen tanırım rahat olun , Arka mahalledeki Ayşe teyzenin torunun oğlu İşlek Ayşe diye tanırlar , Çolak Halil amcanın ilk karısı yani .. artık sende tanıdın sıkıntı yok :))

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde

Kan Gölü 1080p Türkçe Dublaj izle