(2018)

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Fantastik Canavarlar Yılı Imdb Puanı Site Puanı
1
Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?
2016 7,3 7,5
2
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları
2018 6,6 7,6
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
-1

johnny depp böyle boş filmleri bırak ya karayip korsanlarını çek filme gelirsek böyle gerilim iyi kötü ,klasik kötülerin cezalandırıldığı iyilerin ödürlendirdiği film işte bıktık bu filmlerden game of tarzı karayip korsanları tarzı bir film yok :)

avatar
2

Seviyorum şu büyülü dünyayı... Benim için en en en önemli ve değerli serilerden biridir. İzlemek için bilhassa özel zaman yaratırım. Müzikleri, görsel efektleri, dekor, kostümler, oluşturulan apayrı dünya vs. Bazen J.K. Rowling 'in üstün yeteneğini görünce kesinlikle bu dünyadan olmadığını düşünüyorum. Keşke tanışabilsem de kısacık da olsa sohbet edebilsem.

avatar
2

Extended ile yenilendi.

avatar
0

ilk filmine göre daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Hikaye daha güzel. bu defa harry potter dönemi ile ilişkilendirebileceğimiz kişileri filmde görüyoruz. Aynı aileden olmasa da lestrange ismi var dumbledore var. tabi çok yarım kalıyor sonu ve merak uyandırıyor. ilk filmden sonra sevdiğimi söyleyebilirim. Görkemli bir sonla bitmedi. Beklenti artırdı. umarım bir sonraki film daha güzel olur. Keşke başka konularda da filmler çekselerdi. konu bence çok uzatılacak bir şey değil. Woldemort ölümsüzdü ama Grindelwald hala ölebilir. Çok uzatmadan tadında biterse güzel olur.

avatar
2

Film hakkında genel yorumlar 'imdb 7.5' haketmediği ve yapılmış en kötü 'Harry Potter' filmi olduğu yönünde... Bana bu yorumlar biraz acımasız geldi... Evet filmden beklediğimizi alamamış olabiliriz... Bana kalırsa bu bir ara-film ve 1 yıl arayla en az 5 tane daha bu serinin filmini izleyeceğiz... 'Hogwarts', 'Nagini', 'Johnny Deep', 'Leta Lastrange'(Belatrix'in nesi olduğunu keşfedemedim), 'Dumbledoor'un gençliği, 'Voldemort'un doğmamış olması gibi güzel ayrıntılar vardı içinde... Onun dışında bütün filmin 'Credence'ın geçmişiyle geçmesi biraz sıkıntılıydı... Filmin adı 'Grindelwald'ın suçları, 'Credence'in geçmişi değil... Gene filmin başrol oyuncularının çirkinlikleri kahrediyor insanı('Quennie' ve 'Jacob', Çok az gördüğümüz şeker canavarlar hariç)... Neise İngiliz oyuncular diyorum aldırmıyorum... =] Adamlar değer vermiyor güzelliğe sadece sanat... =] Biliyorsunuz 'Harry Potter' filmleri kendini tekrar tekrar izlettirir... Ama bu filmde her yeni 'Harry Potter' filminde olan bi yenilik yoktu... Bu filmi bi kere daha izlermiyim bilmiyorum... Devamının bizi mutlu ediceğine inanıyorum...

avatar
0

fembed altarnetifi olan bütün filimleri izleye biliyorum admin kardeşim fembed filimleri çoğalt lütfen :)

avatar
0

Açıkçası hikaye olarak çok güzel çekim sinema ama buna da şükür. Bu kadar kısa sürede normal. Filme dönersek bence yönetmen filmi batırmis çünkü hikaye olarak ta zayıf değil.

avatar
0

link için sağol admincim ama sinemada zaten izledim bidaha daha dikkatli izlemek için sizden bluray bekliyomAdminin Cevabı:tarih verdiğim sitede mevcut o tarihden önce gelmez. tarih yazmıyorsa belli değildir henüz.

avatar
0

acil bluray lazım ne zaman gelir admin bu ses ile izlenmezAdminin Cevabı:https://www.dvdsreleasedates.com/movies/7199/fantastic-beasts-the-crimes-of-grindelwald

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları 1080p Türkçe Dublaj izle

Fantastik Canavarlar 2 izle