(2020)

Yetenekli Genç Kadın

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Mutlaka akıllarda kalacak harika bir film.. Çok etkileyici!

avatar
2

Vurgulanmak istenen unsur bireylerin başka insanlara kötü hatta iğrenç şeyler yapıpta hiçbir şey olmamış gibi yaşayamayacağını göstermek gibi gözükse de, benim açımdan en can alıcı nokta bu kötülüklerden daha şeytanca şeyin bu iğrençliklere tanık olup durdurmaya çalışmamanın - şartlar elvermediği veya korkulduğu için olay sonrasında gerekli yerlere bilgi vermemenin - hatta daha sonraki bir zamanda bile aileleri haberdar etmemenin olduğunun gösterilmesiydi (8,5/10)

avatar
2

Aslında acı bir hikayesi var ve kanlı, sert bir üslupta da işlenebilirdi ama yönetmen romantik bir tarz kullanmış ve bunun için seçtiği oyuncu Carey Mulligan da tipiyle ve mimikleriyle adeta "cuk" oturmuş. Elbette bir iki mantıksız sahne var ama onları da idare edicez artık.. İntikam filmleri hafızamızda romantik cici bir film olarak pekala yer alabilir. Tekrar tekrar değil ama en azından bir kez mutlaka izleyin derim. Teşekkürler admin..

avatar
2

Finali ile akıllarda kalacak değişik bir film.. Çok güzel ile güzel arasında kalmış bir oraya bi oraya savrulmuş , bazen eh işte dedirtmiş..

avatar
1

final hayır dedirtti ve bir ahmet kaya şarkısı aklıma geldi olmasaydı sonu böyle
film çok güzeldi 100 verdim helal olsun

avatar
-3

FİLM İYİ HOŞTA. COK SAÇMA YERLERİ VAR. biri benim arabamın aynasını camını farlarını kırcak. ben de oradan kaçacam he. bi aşşagı inerim levyeyi alırım sonrada kafasını kırarım o kişinin :) koca adam minnacık kadından korkup kaçıyor. bu saçma işte.
onun harici film fena degil. izlenilebilir

6/10

avatar
5

Uzun zamandır böyle güzel film izlememiştim. başrol oyuncusu harika iş çıkarmış,senaryo şahane. müzikler deseniz bir o kadar güzel. kısacası 10/10 benim için

avatar
2

The Life of David Gale gibi bir film..

avatar
6

2016'da Stanford üniversitesinde yaşanan olay senaryolaştırılmış. Yönetmenin ilk uzun metrajlı işi olmasına rağmen "o saatte, orada ne işi vardı?"cıları rahatsız edecek kadar iyi iş çıkarmış. Zaten zekasının ve espri kabiliyetinin izlerini, filmin isminde bulmak mümkün.

avatar
4

İyidi hatta baya iyidi. Kadınların ne yazık ki yaşamış olduğu cinsel istismar heryerde. Final sahnesi on numara

avatar
9

Filmin sonunda yı-kıl-dım... Zekice hazırlanmış ve düşük tempolu olmasına rağmen izleyiciyi damardan yakalayan ender bir film olduğunu düşünüyorum. 'İntikam' konulu film arıyorsanız, "Vay be!" demeye hazır olun... Mükemmel oyunculuk ile taçlanmış. 'Kadın olmak' ne yazık ki her coğrafyada aynı, sözleriyle filmi özet geçebiliriz. Mutlaka izlenilmesi gerekenlerden...

avatar
3

iyi bir ekip,sağlam bir anlatı...

avatar
1

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
2

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

avatar
4

Tam film yavaş ilerliyor kapatayım şunu derken birden dönüveriyor, akışından finale bağladı film kalan yarım saatte ne yapacaklar derken akış bambaşka yöne dönüyor ve mükemmel olmasa da bayağı iyi işlenmiş bir film. Klasik olacak ama sonunu tahmin edemezsiniz. 8/10

spoiler Spoiler içeren yorumu filmi izlemeden önce okumamanızı öneririz.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum

"Siteyi çok beğendim destek olmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum" diyorsanız çok basit...

  • İzlediğiniz filmlere filmi izleyecek olanlara yardımcı olacak bir kaç cümlelik yorum yapabilir (Daha önce izlediğiniz filmlerde dahil olmak üzere)
  • Sitemizi tüm arkadaşlarınıza önerebilir
  • Çeşitli platformlarda site adresimizi paylaşabilirisiz.
Not: En önemlisi 1.Madde

Yetenekli Genç Kadın 1080p Türkçe Dublaj izle